msgbartop
Bilgisayar Fiyatları, Notebook Fiyatları, Cep Telefonu Fiyatları, Parça Fiyatları
msgbarbottom

28 May 09 Seagate Barracuda LP: Düşük güç tüketen yeni masaüstü diski‏

Rekabet Edin – teklifinizi farklılaştırın

Sistemler ve harici depolama için düşük güç, sessiz ve serin sabit disk ihtiyacı olan müşteriler için tasarlanan Seagate® Barracuda® LP rakiplerine göre %10 daha yüksek PC Mark performans seviyesi sunuyor. Rakipler daha düşük güç tüketim seviyelesi sunmak için disklerinin hızını 5400-RPM’e düşürmek zorunda. Barracuda LP, 5900-RPM’de çalışırken performanstan ödün vermezsiniz; bu da müşterilerinizin DAHA AZ güç ile DAHA ÇOK iş yapması anlamına gelir.

Tasarruf yapın

Barracuda LP, eneji tüketimine en hassas müşterilerinizin ihtiyacını karşılamanıza destek olur. PC Mark testlerinde standart disklere göre 4.4 watt’a kadar güç tasarrufu sağlayan bu disk, hayat döngüsü boyunca son kullanıcı için güç maliyetlerini düşürür. Ayrıca sistem seviyesi maliyetlerini de düşürebilirsiniz. Zira az güç tüketen diskler sistemden daha az güç çekerler ve daha az soğutma ihtiyacı duyarlar; böylece müşterinin güç tüketimini ekstra yüzde 17 daha düşürebilirsiniz.

Diğerlerinden daha sessiz

Barracuda LP, geleneksel masaüstü disklerden daha sessiz olduğu için – ve insanların işitme eşiklerinden daha düşük bir ses seviyesinde çalıştığından – ses ve güç tüketimini maksimum üretkenlikle birarada sunarak çok daha ergonomik bir bilgisayar deneyimi sunarlar.

Şimdi piyasada…
… 1TB Barracuda LP
Çok yakında…1.5TB ve 2TB Barracuda LP bu yaz piyasada olacak.

Etiketler: , , , , ,Yorum bırak