msgbartop
Bilgisayar Fiyatları, Notebook Fiyatları, Cep Telefonu Fiyatları, Parça Fiyatları
msgbarbottom

10 Kas 08 İlk yazı: Merhaba Dünya

Merhaba Dünya

Merhaba Dünya

Günlerden 10 Kasım, yine hüzünlü bir gün, yine kasvetli bir hava…

 
Bu kasvetli gecede ilk yazımız ile başlıyoruz oemfiyatlistesi.com serüvenine. Şimdi aklınızdan “Şu internet çöplüğüne bir torba daha geldi.” şeklinde düşünceler geçiyor olabilir. İnternetin, (özellikle de Türk internetinin) yavaş yavaş bir çöplüğe döndüğü konusunda sizinle hemfikir olduğumuzu söyleyebiliriz. İşte bu sitedeki amacımız da bu koca çöplükte ufakta olsa parlayan bir yıldız yaratmak. Birbirinin aynı olan tonlarca site arasında farkedilmek ve öne çıkmak hedefiyle başlıyoruz yolumuza.
 
Peki nasıl olacak? Neler yapacaksınız da bu siteyi sık kullanılanlarıma ekleyip haftada en az bir kez baktığım bir site haline dönüştüreceksiniz?
 
Eğer siz de bizim gibi bir bilgisayar meraklısıysanız ve eve gitsem de bilgisayarla uğraşsam diyenlerdenseniz, bu sitede bilgisayarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için gereken son teknoloji donanımları masaya yatıracağız. Ayrıca en güncel bilgisayar ve bilgisayar aksesuarı fiyatlarını da yine bu sitede bulacaksınız. Piyasaya yeni çıkan ürünleri daha raflardaki yerini almadan önce ilk defa burada inceleyecek ve piyasa fiyatlarını da siz değerli ziyaretçilerimizle yine bu platformda paylaşacağız.
Sitenin en önemli ve öne çıkacak özelliğinin güncel bilgisayar fiyatlarını sunacağımız listeler ve yapacağımız ürün incelemeleri olacağını düşünüyoruz. Böylece bilgisayar alırken, ya da mevcut bilgisayarınızı upgrade ederken karar vermenize yardımcı olacak bir platform oluşturacağız. Zaman zaman vereceğimiz ipuçları ve teknik servis bilgileri ile de sizlere bilgisayarla yaşamınızı kolaylaştıran bir bilgi merkezi sunmayı sunmayı planlıyoruz.

Tüm bunları yaparken sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yine sizlerden gelecek geri dönüşlerle, sitenin yapısını esnetebilir ve kapsamını genişletebiliriz.

İlk yazıyı daha fazla uzatmıyor ve sitenin vatana millete hayırlı olmasını diliyoruz 🙂

Etiketler: , ,Yorum bırak